Darba piedāvājumi

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt:

Pieteikuma vēstulē lūdzam norādīt vēlamo atalgojumu un vēlamo darba laiku.

PHP programmētājs

Darba pienākumi:

  • Izstrādāt un pilnveidot/uzturēt WEB portālus;
  • Izstrādāt un pilnveidot/uzturēt WEB Servisus (SOAP, RESTFull, Microservices) datu apmaiņai;
  • Izstrādāt un pilnveidot/uzturēt konsoles (fona) aplikācijas datu apstrādei dažādos formātos (XML/JSON/CSV/HTML);
  • Veidot dokumentāciju iepriekš minētajām aplikācijām.

Prasības pretendentiem:

  • Ļoti labas PHP, HTML un JS zināšanas (Javascript, JQuery, HTML, CSS);
  • Ļoti labas zināšanas relāciju datubāžu jomā;
  • Praktiskā pieredze WEB portālu/aplikāciju izstrādē;
  • Pieredze industrijas labās prakses un dizaina prakses pielietošanā (MVVM, MVC utt.);
  • Praktiskā pieredze tīmekļa pakalpojumu (SOAP, RESTFull, Microservices) izstrādē;
  • Izpratne par veiktspējas, drošības, testēšanas un citiem izstrādes aspektiem;
  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • Par priekšrocību tiks uzskatītas zināšanas un spēja programmēt, pielietojot Java un Python valodas vismaz konsoles aplikāciju līmenī.

Mēs piedāvājam:

  • Pieredze starptautiskā uzņēmumā;
  • Sociālās garantijas un citas priekšrocības;
  • Darbs birojā - Skanstes ielā 50, Rīgā.