Kā mēs varam Jums palīdzēt?

Kredītinformācija

Visa aktuālā informācija par Latvijas un ārvalstu uzņēmumu finansiālo stāvokli, maksātspēju un citi svarīgi dati pieejami tiešsaistes portālā CrediWeb. Uzzināt vairāk

Latvijā vienīgais maksātspējas rīks CrefoScore sniedz iespēju ātri un precīzi novērtēt klienta maksātspēju. CrefoScore raksturo uzņēmuma saistību neizpildes varbūtību 12 mēnešu laikā. Uzzināt vairāk

Aktualitāte

Biznesa vide kļūst pārredzamāka!

Informācija par patiesā labuma guvējiem pieejama CrediWeb.lv Jaunākie likuma grozījumi paredz atklāt juridiskām personām PLG, līdzīgi kā šī informācija jau ir pieejama citās EU valstīs, nodrošinot informācijas atklātības principus un atvieglojot daudzām institūcijām šīs informācijas apkopošanu. Kāpēc svarīgi noskaidrot uzņēmuma PLG?

Lasīt vairāk

Parādu piedziņa

Izdevīgai, ātrai un efektīvai parādu atgūšanai! Creditreform viens no galvenajiem darbības virzieniem ir parādu atgūšana. 25 gadu ilgā pieredze, darbinieku profesionalitāte un Creditreform vārda starptautiska vārda atpazīstamība nodrošina efektīvu parādu atgūšanu ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Parādniekiem

Saņēmi vēstuli no Creditreform? Svarīgākais ir neatlikt un neignorēt problēmu, bet meklēt tās risinājumu. Saziņa (vai saruna) ar Creditreform ir pirmais solis veiksmīgam startam (varbūt risinājumam / rezultātam).