Esam daļa no starptautiskā uzņēmuma

SIA Creditreform Latvija ir līderis parādu atgūšanas un kredītvadības jomā Latvijā jau 25 gadus.
Uzņēmums ir viens no Norvēģijas ASA B2Holding grupas uzņēmumiem un pasaulē lielākās kavēto maksājumu iekasēšanas firmu asociācijas ACA International biedrs. B2Holding savu darbību veic 23 Eiropas valstīs. Ar B2Holding akcionāru struktūru varat iepazīties šeit.

Savukārt Creditreform International apvienība ietver 167 birojus dažādās Eiropas valstīs un arī Ķīnā, kuros strādā vairāk nekā 4500 darbinieku. Creditreform apvienība dibināta 1879.g. Vācijā un šajos vairāk nekā 120 gados ir būtiski mainījies Creditreform pakalpojumu spektrs, tomēr galvenais mērķis – kreditora interešu aizstāvība – ir palicis nemainīgs.

Licence

SIA Creditreform Latvija speciālā atļauja (licence) parādu atgūšanas pakalpojuma sniegšanai Latvijā Nr. PA-2022-1 izsniegta no 2022. gada 1. maija, un tā ir derīga līdz 2025. gada 30. aprīlim. Parādu ārpustiesas atgūšanas pakalpojuma sniedzējus uzrauga PTAC.

Darbību regulējošie normatīvie akti

Asociācijas un biedrības, kurās Creditreform pārstāv uzņēmēju intereses

ISO 27001 - informācijas drošības pārvaldības sistēma

ISO 27001 – nosaka prasības informācijas drošības sistēmām, lai dati un informācija, kura nonāk uzņēmuma rīcībā, būtu drošībā, pasargāta no ietekmes un saglabājama tik ilgi, cik to prasa biznesa nepieciešamība, likumi vai riski.

Bureau Veritas Certification sertifikācija parāda SIA Creditreform Latvija sasniegumus un pastāvīgu apņemšanos vadīt biznesu ļoti profesionāli un konsekventi. Bureau Veritas Certification sertifikācija visā pasaulē tiek atpazīta kā izcilības simbols.